top of page

Protokolárne kozmetické ošetrenia HydroPeptide

Dermarevolta Vám ako prvá klinika v Bratislave a vôbec na Slovensku prináša revolučnú novinku v oblasti profesionálnej kozmetiky. Kozmetické ošetrenie už nemusí znamenať len relax spojený s masážou, na čo ste zvyknutí z klasických kozmetických salónov. Profesionálny rad kozmetiky HydroPeptide ponúka oveľa viac, a to vďaka obsahu viac ako 60-tich druhov peptidov, rôznych antioxidantov, rastlinných kmeňových buniek, rastových faktorov a kyseliny hyalurónovej.

 

V roku 2004 vyvolala americká značka HydroPeptide revolúciu v starostlivosti o pokožku a to objavom využitia sily peptidov ako signálnych molekúl na bunkovej úrovni. Peptidy sa spájajú s bunkovými receptormi, ktoré ich považujú za signál k akcii a bunky následne odpovedajú určitými, vopred definovanými zmenami. Znamená to, že peptidy majú regulačné účinky a sú schopné ovplyvňovať správanie živých buniek.

 

Spoločnosť HydroPeptide neustálymi vedeckými výskumami a štúdiami objavuje nové užitočné kombinácie peptidov a tým získava možnosť riadiť procesy prebiehajúce v bunkách a ovplyvňovať rýchlosť starnutia. Tieto kombinácie peptidov umožňujú pokožke využiť vlastný potenciál omladenia, prispievajú k hydratácii pokožky, výrazne redukujú vrásky, cielene odstraňujú pigmentové škvrny a vracajú pokožke prirodzený jas. Mnohí poprední dermatológovia a celosvetovo uznávaní odborníci na estetickú medicínu považujú kozmetické prípravky na báze peptidov za budúcnosť estetickej medicíny.

 

Na klinike Dermarevolta Vám ponúkame luxusné protokolárne ošetrenia s prípravkami HydroPeptide, ktoré dostanú Vašu pokožku na novú úroveň zdravia, sviežosti a vyváženosti. Obnovenie buniek sa rapídne zrýchľuje v dôsledku exfoliačných účinkov našich ošetrení, ktoré neustále pokožku stimulujú a podnecujú k obnove. Výsledkom je vysoká účinnosť ošetrenia a okamžitý efekt v podobe vyhladenia jemných vrások, výraznej hydratácie pleti a navrátenia jasu.

 

Vzhľadom na široké portfólio rôznych produktov sa dá intenzita kozmetických ošetrení HydroPeptide individuálne prispôsobiť potrebám a očakávaniam každého klienta. Pred prvým kozmetickým ošetrením na našej klinike skontrolujme stav Vašej pleti, spýtame sa na Vaše problémy s pokožkou a vypočujeme si Vaše priania a očakávania. Na základe dôkladnej konzultácie Vám následne navrhneme, ktoré ošetrenie by bolo pre Vás najvhodnejšie.

 

V našej ponuke nájdete zatiaľ 3 protokolárne kozmetické ošetrenia, ktoré sa navzájom líšia intenzitou a dĺžkou ošetrenia. V rámci každého z týchto 3 ošetrení je však nespočetné množstvo kombinácií podľa voľby jednotlivých produktov. Každé ošetrenie teda zostavujeme presne na mieru, či už je to ukľudňujúce ošetrenie s výberom produktov pre citlivú pleť, ukľudňujúce ošetrenie s pomocou prípravkov pre problematickú pleť so sklonom k akné, alebo intenzívne ošetrenie so silným anti-aging efektom.

Calming Recovery Facial - Ukľudňujúce obnovujúce ošetrenie – 80 minút

 

Dokonca aj citlivá pokožka bude po tejto ukľudňujúcej a zjemňujúcej procedúre žiariť. Jemný peeling osvieži pokožku, bez toho aby ju dráždil, zatiaľ čo vyživujúca maska chráni pleť a obnovuje hydratáciu. V boji s citlivou a podráždenou pokožkou Vám pomôžu peptidy a rastlinné extrakty kmeňových buniek, ktoré posilňujú pokožku, zmierňujú zápal a pomáhajú udržiavať rovnomerný odtieň pleti znížením viditeľných príznakov začervenania.

 

Ošetrenie zahŕňa aj masáž s použitím masážneho oleja s obsahom panenského kokosového oleja, antioxidačných peptidov, peptidov podporujúcich mikrocirkuláciu, upokojujúceho bisabololu a arniky, ktorá zmierňuje začervenanie. Na masáž nadväzuje vyživujúca a obnovujúca čučoriedková maska s obsahom upokojujúcich a hydratačných peptidov, detoxikačných rastlinných kmeňových buniek a kyseliny hyalurónovej. Vzpružujúce ošetrenie očí je dokonalým záverečným krokom jemnej regeneračnej liečby.

 

Pre koho je ošetrenie vhodné?

 

Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti, ale najmä pre citlivú pleť, pleť s narušenou ochrannou bariérou a tiež pre pleť trpiacu kuperózou a rozaceou.

 

Účinky

 

Už po jednom ošetrení je pokožka kľudná, osviežená a vyvážená.

Intensive Perfecting Facial - Intenzívne zdokonaľujúce ošetrenie – 80 minút

 

Naše intenzívne zdokonaľujúce kozmetické ošetrenie poskytuje hĺbkovú exfoliáciu s trojitým peelingom pre pokročilú reštrukturalizáciu povrchu pleti s badateľnými výsledkami. Je zamerané na jemné linky, vrásky, hyperpigmentácie, akné a pokožku s hrubou textúrou. Ak túžite po dokonalej pleti, sila peptidov v kombinácii s ovocnými kyselinami obsiahnutými v troch druhoch peelingov je pre Vás to pravé. Mechanická mikrodermabrázia pomocou prípravku obsahujúceho kryštály, exfoliačné peptidy a rastlinné kmeňové bunky z jablka aktivujú obnovu pokožky.

 

V poradí tretí, tekvicový peeling, obsahujúci kokteil kyselín, má silný protizápalový efekt, čistí póry a zabraňuje tvorbe aknóznych lézií. Špeciálny antimikrobiálny peptid spolu s kyselinou salicylovou bojujú s propionobaktériami a účinne revitalizujú pokožku.

 

Na peelingy nadväzujú príjemné kozmetické masážne techniky pomocou hĺbkovo hydratujúceho anti-aging balzamu, ktorý pomáha urýchľovať regeneráciu a zároveň hydratuje a vyživuje pokožku. Obsahuje komplex zložený z mikrocirkulačných a antioxidačných peptidov, inhibuje odbúravanie kolagénu a elastínu a posilňuje tkanivá. Pri tomto ošetrení ho kombinujeme s upokojujúcim sérom s protizápalovými a ukľudňujúcimi peptidmi, ktoré odstraňujú začervenanie pleti.

 

Po masáži aplikujeme na pleť čučoriedkovú masku s obsahom ílu, ktorá  je určená pre intenzívnu výživu a obnovenie pokožky. Maska rýchlo a efektívne ukľudňuje podráždenú pokožku, odstraňuje viditeľnú kapilárnu sieť a hĺbkovo hydratuje. Maska minimalizuje začervenanie a mikrozápaly, vyrovnáva odtieň  pleti a zvýrazňuje  jej  prirodzený jas.                         

 

Pre koho je ošetrenie vhodné?

 

Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti so zameraním na spevnenie štruktúry pokožky, vyhladenie vrások, zjemnenie povrchu pleti a celkové rozjasnenie. Pomáha vyhladiť hrubšiu textúru pleti, čistí zanesené póry a je vhodné aj pre tých, ktorí trpia akné napr. v dôsledku hormonálnych zmien v zrelom veku. Ošetrenie odporúčame aj pri problémoch s foto-agingom a pre pokožku s hyperpigmentáciami.

 

Účinky

 

Výsledkom ošetrenia sú zmenšené póry, vyhladená, omladená, žiarivá a farebne zjednotená pleť.

Quench and Glow Express Facial - Ukľudňujúce a rozžiarujúce expresné ošetrenie – 35 minút

 

Ste aktívna, zaneprázdnená a nemáte čas na plnohodnotné kozmetické ošetrenie? Alebo bývate v blízkosti kliniky, v obciach Jarovce, Rusovce, prípadne v Petržalke a chcete si len na chvíľku oddýchnuť a prejsť na iné myšlienky? V tom prípade je naše expresné ošetrenie určené práve pre Vás. Pol hodinka intenzívnej starostlivosti Vás zaručene zbaví stresu a známok únavy.

 

Tento vyživujúci protokol ošetrenia urobí aj tú najsmädnejšiu pokožku hydratovanú. Hydratačné peptidy a rozjasňujúce rastlinné zložky zvýšia zadržiavanie vody a zároveň znížia viditeľnosť jemných vrások. Povrchové očistenie pokožky pomocou exfoliačného gélu s obsahom kyseliny glykolovej a granúl z jojoby rozžiari pokožku a podstatne zúži póry.

 

Kombinácia zosvetľujúcej masky a špeciálneho aktivátoru - peelingu „Extra Strenght Peel 2“ oživuje pokožku, hydratuje a rozjasňuje pleť. Maska obsahuje enzýmy, ktoré odstraňujú odumreté bunky a urýchľujú proces obnovenia pokožky. Rastlinné kmeňové bunky aktivujú proliferáciu vlastných  kmeňových buniek a zaisťujú výrazné zmiernenie hĺbky vrások.

 

Pre koho je ošetrenie vhodné?

 

Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti, ktoré si vyžadujú jemnú exfoliáciu a rýchlu hydratáciu. Pred významnou udalosťou dokáže za krátky čas omladiť a rozžiariť Vašu pokožku, aby ste sa cítili príjemne a sebavedomo.

 

Účinky

 

Po ošetrení je pokožka hydratovaná, obnovená a jemnejšia.

Please reload

Tím Dermarevolta je tu k Vašim službám.

Objednajte sa už dnes!

bottom of page