Prophilo

PROFHILO ® je výnimočný birevitalizačný produkt s najvyššou koncentráciou najkvalitnejšej kyseliny hyaluronovej na trhu (3,2% – 64mg/2ml), ktorý viditeľne hydratuje pokožku, zlepšuje jej pevnosť a pružnosť, podporuje tvorbu kolagénu v hlbších vrstvách kože a tukového tkaniva, zabezpečuje pleti potrebnú výživu, čím ju vypĺňa v lokalitách, v ktorých je to žiadúce. Zlepšuje tiež tón a jas pokožky.

PROFHILO ® neobsahuje žiadne pridané chemické látky, vďaka čomu nespôsobuje alergické reakcie a tým je vhodný aj pre ľudí trpiacich alergiami.

Pre koho je PROFHILO ® určené?
PROFHILO ® je vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov. V priebehu procesu prirodzeného starnutia pokožky dochádza k tvorbe vrások, rýh a ochabnutiu pokožky, znižuje sa hydratácia pleti, dochádza k zmene elastínových a kolagénových vlákien v dermis a tým sa stráca pevnosť a tón pleti. Postupom času už neúčinkujú ani drahé krémy.

Aký počet ošetrení je potrebné absolvovať?
Odporúčame absolvovať 2 ošetrenia s 30-dňovým odstupom. Počet ošetrení je však individuálny a závisí od typu pokožky klienta a stupňu starnutia pleti.

Ako prebieha aplikácia PROFHILO ®?
PROFHILO ® sa aplikuje 5-bodovou injekčnou technikou do bioaktívnych liftingových bodov na tvári a krku. Pomocou veľmi tenkej ihly sa látka vpravuje do pokožky 5-timi vpichmi do každej strany tváre, čo predstavuje len 10 vpichov do tváre alebo krku a pleť znovu ožíva.
Samotná aplikácia je takmer úplne bezbolestná.

Dermarevolta je tu k Vašim službám.

OBJEDNAJTE SA UŽ DNES

Top