Plazmalifting

Čo je to Plazmalifting?
V estetickej medicíne existuje prostriedok, ktorý radikálne omladí pleť a zároveň nevyžaduje chemické pôsobenie, ani netvorí nežiadúce účinky. Plazmalifting  je nová účinná metóda, patriaca do injekčných revitalizačných procedúr, ktorej úlohou je naštartovať prirodzený proces omladenia pleti a navrátiť jej plnohodnotnú funkčnú schopnosť a tiež zabezpečuje vyhladenie vrások a výrazných znakov starnutia. Veľkou výhodou Plazmaliftingu je skutočnosť, že telo nepríjma žiadne chemické látky a aplikuje sa len telu vlastná plazma bohatá na trombocyty. Plazmalifting teda nemá žiadne nežiadúce účinky.

Ako ošetrenie prebieha?
V Dermarevolte používame špeciálnu centrifúgu, ktorá z krvi odoberie krvnú plazmu, ktorú následne tenkými ihlami aplikujeme vhodnou mezoterapeutickou metódou do cieľových oblastí. Plazmu si môžeme dovoliť nazvať „elixírom mladosti“, pretože obsahuje vysoké koncentrácie rastových faktorov, bielkovín, vitamínov, ktoré stimulujú regeneračné procesy, zvyšuje oxygenáciu tkanív.

Do ktorých lokalít je možné aplikovať krvnú plazmu?
Krvnú plazmu využívame nielen v estetickej dermatológii, ale aj na vlasové ošetrenia, pre podporu kvality a rastu vlasov. Najčastejšie sa aplikuje krvná plazma do oblasti tváre, krku, dekoltu a rúk.

Aké sú účinky plazmaliftingu?

  • zlepšenie farby a reliéfu pokožky
  • zmenšenie mimických vrások
  • zvýšenie hydratácie a výživy pokožky
  • odstránenie akné a postakné
  • zvýšenie elasticity kože
  • inhibícia procesov starnutia
  • zlepšenie mikrocirkulácie a metabolizmu pokožky
  • zrýchlenie rehabilitácie pokožky po iných zákrokoch estetickej medicíny

Plazmalifting je samozrejme možné kombinovať aj s laserovým ošetrením, chemickým peelingom, kyselinou hyalurónovou, niťovým liftingom, ale aj ako príprava pred plastickou operáciou a regeneráciou po jej absolvovaní.

Procedúra pozostáva z 5 – 6 návštev a jej účinok pretrvá 1 rok. Odporúčame procedúru opakovať 1 krát mesačne, avšak ak plánujete aplikáciu botulotoxínu, rozostup by mal byť 3 týždne pred procedúrou, alebo 3 týždne po nej.

Dermarevolta je tu k Vašim službám.

OBJEDNAJTE SA UŽ DNES

Top