Protokolárne ošetrenia HydroPeptide

Potrebuje Vaša pleť oddych a nový štart?
Dermarevolta Vám ako prvá klinika v Bratislave a vôbec na Slovensku, prináša revolučnú novinku v oblasti profesionálnej kozmetiky. Profesionálny rad kozmetiky HydroPeptide, vďaka obsahu viac ako 60-tich druhov peptidov, rôznych antioxidantov, rastlinných kmeňových buniek, rastových faktorov a kyseliny hyalurónovej, ponúka omnoho viac, ako klasické kozmetické ošetrenia.

V roku 2004 vyvolala americká značka HydroPeptide revolúciu v starostlivosti o pokožku a to objavom využitia sily peptidov ako signálnych molekúl na bunkovej úrovni. Peptidy sa spájajú s bunkovými receptormi, ktoré ich považujú za signál k akcii a bunky následne odpovedajú určitými, vopred definovanými zmenami. Znamená to, že peptidy majú regulačné účinky a sú schopné ovplyvňovať správanie živých buniek.

V klinike Dermarevolta Vám ponúkame luxusné protokolárne ošetrenia s produktami HydroPeptide, ktoré dostanú Vašu pokožku na novú úroveň zdravia, sviežosti a vyváženosti.

K dispozícii máme 3 druhy ošetrení:

  1. Calming Recovery Facial -Ukľudňujúce obnovujúce ošetrenie – 90 minút
  2. Intensive Perfecting Facial – Intenzívne zdokonaľujúce ošetrenie – 90 minút
  3. Quench and Glow Express Facial – Ukľudňujúce a rozžiarujúce expresné ošetrenie – 35 minút

Naša odborníčka na kozmetológiu so zdravotníckym vzdelaním Vám odborne poradí, ktoré ošetrenie je pre Vašu pleť najvhodnejšie.

Calming Recovery Facial -Ukľudňujúce obnovujúce ošetrenie – 90 minút
Toto ošetrenie je vhodné dokonca aj pre citlivú pokožku, vďaka jemnému peelingu, ktorý Vašu pokožku osvieži aj bez toho, aby ju dráždil, zatiaľ čo vyživujúca maska chráni pleť a obnovuje hydratáciu. V prípade, ak máte podráždenú pleť, peptidy a rastlinné extrakty z kmeňových buniek Vašu pokožku posilnia, zmiernia zápal, udržujú rovnomerný odtieň pleti znížením viditeľných príznakov začervenania.

Ukľudňujúce obnovujúce ošetrenie tiež zahŕňa masáž s použitím masážneho oleja s obsahom panenského kokosového oleja, antioxidačných peptidov, peptidov podporujúcich mikrocirkuláciu, upokojujúceho bisabololu a arniky, ktorá zmierňuje začervenanie. Na masáž nadväzuje vyživujúca a obnovujúca čučoriedková maska s obsahom upokojujúcich a hydratačných peptidov, detoxikačných rastlinných kmeňových buniek a kyseliny hyalurónovej. Vzpružujúce ošetrenie očí je dokonalým záverečným krokom jemnej regeneračnej liečby.

Počas 90-tich minút si Vaša citlivá pleť plnohodnotne oddýchne, bude kľudná, vyvážená a osviežená. Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti, ale najmä pre citlivú pleť, pleť s narušenou ochrannou bariérou a tiež pre pleť trpiacu kuperózou a rozaceou.

Intensive Perfecting Facial – Intenzívne zdokonaľujúce ošetrenie – 90 minút
Naše intenzívne zdokonaľujúce kozmetické ošetrenie poskytuje hĺbkovú exfoliáciu s trojitým peelingom pre pokročilú reštrukturalizáciu povrchu pleti s badateľnými výsledkami.

Ošetrenie je zamerané na jemné linky, vrásky, hyperpigmentácie, akné a pokožku s hrubou textúrou. Ak túžite po dokonalej pleti, sila peptidov v kombinácii s ovocnými kyselinami obsiahnutými v troch druhoch peelingov, je pre Vás to pravé. Mechanická mikrodermabrázia pomocou prípravku obsahujúceho kryštály, exfoliačné peptidy a rastlinné kmeňové bunky z jablka aktivujú obnovu pokožky. Tekvicový peeling, obsahujúci kokteil kyselín, má silný protizápalový efekt, čistí póry a zabraňuje tvorbe aknóznych lézií. Špeciálny antimikrobiálny peptid spolu s kyselinou salicylovou bojujú s propionobaktériami a účinne revitalizujú pokožku.

Na peelingy nadväzujú príjemné kozmetické masážne techniky, pomocou hĺbkovo hydratujúceho anti-aging balzamu, ktorý pomáha urýchľovať regeneráciu a zároveň hydratuje a vyživuje pokožku. Obsahuje komplex zložený z mikrocirkulačných a antioxidačných peptidov, inhibuje odbúravanie kolagénu a elastínu a posilňuje tkanivá. Kombinujeme ho s upokojujúcim sérom s protizápalovými a ukľudňujúcimi peptidmi, ktoré odstraňujú začervenanie pleti.

Po masáži aplikujeme na pleť čučoriedkovú masku s obsahom ílu, ktorá  je určená pre intenzívnu výživu a obnovenie pokožky. 

Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti so zameraním na spevnenie štruktúry pokožky, vyhladenie vrások, zjemnenie povrchu pleti a celkové rozjasnenie. Pomáha vyhladiť hrubšiu textúru pleti, čistí zanesené póry a je vhodné aj pre tých, ktorí trpia akné napr. v dôsledku hormonálnych zmien v zrelom veku. Ošetrenie odporúčame aj pri problémoch s foto-agingom a pre pokožku s hyperpigmentáciami. Výsledkom sú zmenšené póry a žiarivá pleť.

Quench and Glow Express Facial – Ukľudňujúce a rozžiarujúce expresné ošetrenie – 35 minút
Ste aktívna, zaneprázdnená a nemáte čas na plnohodnotné kozmetické ošetrenie? V tom prípade je naše expresné ošetrenie určené práve pre Vás. Pol hodinka intenzívnej starostlivosti Vás zaručene zbaví stresu a známok únavy.

Tento protokol ošetrenia urobí aj tú najsmädnejšiu pokožku hydratovanú. Hydratačné peptidy a rozjasňujúce rastlinné zložky zvýšia zadržiavanie vody a zároveň znížia viditeľnosť jemných vrások. Povrchové očistenie pokožky pomocou exfoliačného gélu s obsahom kyseliny glykolovej a granúl z jojoby rozžiari pokožku a podstatne zúži póry.

Kombinácia zosvetľujúcej masky a špeciálneho aktivátoru – peelingu „Extra Strenght Peel 2“ oživuje pokožku, hydratuje a rozjasňuje pleť. Maska obsahuje enzýmy, ktoré odstraňujú odumreté bunky a urýchľujú proces obnovenia pokožky. Rastlinné kmeňové bunky aktivujú proliferáciu vlastných  kmeňových buniek a zaisťujú výrazné zmiernenie hĺbky vrások.

Pred významnou udalosťou dokáže za krátky čas omladiť a rozžiariť Vašu pokožku, aby ste sa cítili príjemne a sebavedomo.

Dermarevolta je tu k Vašim službám.

OBJEDNAJTE SA UŽ DNES

Top