VelaShape III

Je VelaShape III konečne efektívny prístroj na neinvazívnu liposukciu a odstránenie celulitídy?
VelaShape III je najnovší prístroj schválený FDA ako neinvazívna technológia na redukciu celulitídy, zmenšenie obvodu brucha a bokov a celkové spevnenie pokožky. VelaShape III zmenšuje obvod stehien, vyhladzuje boky, znásobuje efekt po liposukcii, tvaruje zadoček, spevňuje brucho a ostatné lokality. Výsledkom sú krajšie kontúry tela a spevnenie pokožky, vďaka ktorému sa cítite lepšie a mladšie. Prístroj VelaShape III je vhodný aj na ochabnutú pokožku kdekoľvek na tele, napríklad po tehotenstve alebo rapídnom schudnutí.

Čo je to neinvazívna liposukcia?
Neinvazívna liposukcia je zákrok, ktorý prebieha bez použitia ihiel, či rezania kože a narkózy. Čiže bez priameho zásahu do Vášho tela.

Na akom princípe teda prístroj funguje?
VelaShape III v sebe spája 3 účinné technológie v boji proti celulitíde, na zmenšenie obvodu a celkové spevnenie pokožky: bipolárnu rádiofrekvenciu, infračervené žiarenie a vákuovú masáž. Synergickým pôsobením týchto technológií dochádza k intenzívnemu prehrievaniu tukových buniek uložených hlboko v podkoží, čím sa zlepšuje cirkulácia krvi a zvyšuje sa bunkový metabolizmus, čo má za následok zmenšenie tukových buniek, celkový úbytok lokálne viazaného tuku a odstránenie celulitídy. Zatiaľ čo infračervené svetlo intenzívne zohrieva tkanivá do hĺbky 3 mm, bipolárna rádiofrekvencia preniká až do hĺbky 20 mm. Použitím vákua dochádza k priblíženiu pokožky k masážnej hlavici, čo má pozitívny vplyv na precízne a účinné dodanie energie ošetrovaným tkanivám. Súbežné pôsobenie infračervenej energie a rádiofrekvencie zvyšuje prietok krvi v tkanivách, stimuluje aktiváciu fibroblastov, zvyšuje metabolizmus tukových buniek a zlepšuje textúru kože. Vzniká hypertermický efekt, nastáva lipolýza a dochádza k rozpadu tukových buniek. Vákuovou masážou sa znásobuje metabolická aktivita, zlepšuje sa lymfatický obeh a znižuje sa viskozita zhlukov tukových buniek. Vákuum tiež podporuje rozšírenie ciev a uvoľňuje kyslík a živiny. Zároveň umožňuje rovnomerný ohrev v rôznych hĺbkach tkaniva.

Je ošetrenie bolestivé
Ošetrenie nie je vôbec bolestivé. Môžeme ho prirovnať k hrejivej masáži.
Lokalizovanú oblasť natrieme špeciálnym patentovaným gélom a pravidelnými pohybmi masážnej hlavice prístroja dochádza k zahrievaniu podkožných tkanív. Prístroj je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil Vašej citlivosti a stupňu komfortu. Dĺžka ošetrenia závisí od ošetrovanej oblasti, najčastejšie však v rozmedzí 30 – 60 minút. Odporúčame absolvovať 3 až 6 ošetrení danej lokality, v dvojtýždňových intervaloch, čo samozrejme závisí od Vašu požiadaviek a stupňa celulitídy. Avšak zmenu môžete vidieť už po dvoch ošetreniach.

Vďaka tomuto ošetreniu môžete teraz za niekoľko dní skrášliť svoje telo, bez diét a hladovania. Tento prístroj odstráni presne tie tvrdohlavé partie tukových vankúšikov, ktoré vás najviac trápia, a ktoré ste už možno skúsili odstrániť rôznymi masážami, krémami alebo cvičením.

Dermarevolta je tu k Vašim službám.

OBJEDNAJTE SA UŽ DNES

Top