Dermapen

Dermapen je revolučnou alternatívou dermarollerového ošetrenia, kedy s pomocou mikroihličkovej terapie podporujeme tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke.

Zázračné pero?
Procedúra Dermapenom zintenzívni účinok omladzujúcich a výživných sér, tiež má priaznivý účinok na regeneráciu pokožky, zjemnenie vrások, sťahuje póry, ošetrí jazvy a strie a celkovo vypne a zjednotí pleť.

Ako prebieha ošetrenie pomocou Dermapenu?
Dermapen obsahuje jednorazové mikroihličkové nadstavce so systémom automatickej vibrácie. Tieto špeciálne mikroihličky jemne a vo veľkej rýchlosti prepichujú zvislo pokožku do hĺbky od štvrť až do dvoch milimetrov. Frekvencia a hĺbka vpichu je nastaviteľná podľa ošetrovanej oblasti (25x za sekundu až 90x za sekundu). Vlastný obranný mechanizmus kože vyplaví rastové faktory, ktoré stimulujú kožné bunky k produkcii kolagénu. Zároveň sa tvoria nové kožné bunky. Nová hmota vypĺňa kanáliky vzniknuté po ihličkách a jej celkový objem teda narastá. Vďaka kolagénu je koža pevnejšia a výrazne viac elastická.

Vďaka originálnym vlastnostiam a nastaviteľnou hĺbkou vpichov je Dermapen možné použiť aj na citlivé oblasti ako je okolie očí, pery, nos a tiež celé telo. Jednorazové nadstavce zároveň zabezpečujú maximálnu sterilitu a zabraňujú prenosom infekcií.

Ako dlho sa bude pleť hojiť?
Regeneračný proces trvá štyri týždne, avšak prvé výsledky budú viditeľné už po prvom ošetrení. Po ošetrení bude Vaša pleť 12 až 48 hodín začervenaná. Ošetrenie odporúčame  opakovať po 3 až 4 týždňoch. V prípade, ak Vás čakajú ďalšie injekčné výplne, zákrok pomocou Dermapenu je vhodné vykonať 1 až 2 dni pred injekčnou výplňou.

Ako sa starať o pleť po ošetrení Dermapenom?
Vhodnú starostlivosť po ošetrení odporučí lekár. Pleť musí byť neustále hydratovaná, nesmiete mať pocit suchej pokožky. Je možné aplikovať na tvár séra s obsahom kyseliny hyalurónovej alebo vitamínov. Samozrejmosťou musí byť ochrana pred UV žiarením, aby sa predišlo komplikáciám vo forme pigmentových zmien. Druhý deň po ošetrení už môžete použiť priedušný make-up.

Dermarevolta je tu k Vašim službám.

OBJEDNAJTE SA UŽ DNES

Top