Výplne kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je prirodzenou súčasťou nášho tela. Má výnimočnú schopnosť viazať veľké množstvo vody, avšak s pribúdajúcim vekom jej množstvo klesá, čo spôsobuje stratu elasticity a pevnosti pokožky, vznik vrások, stratu objemu tkanív, či kruhy pod očami. Výplne kyselinou halurónovou sú najčastejšie vyhľadávané nielen ženami, ale aj mužmi vo veku od 35 rokov, kedy sú drobné nedokonalosti pleti viditeľnejšie. Zákrok však nie je vekom ohraničený a často ho podstupujú aj mladšie vekové kategórie, najmä kvôli vyhladeniu jaziev po akné, odstráneniu drobného hrbu na nose, či vyčnievajúcej brady alebo tvarovaniu pier.

V ktorých lokalitách vieme kyselinu hyalurónovú použiť?
Výplne kyselinou hyalurónovou sú skvelým riešením na vyhladenie a vyplnenie vrások na celej tvári, zvýraznenie kontúr tváre, nadvihnutie poklesnutých kútikov úst, vyhladenie nosovo-ústnych rýh, omladenie dekoltu a krku, pri modelácií a zväčšení pier, ale aj pri omladení rúk.

Ako prebieha výplň kyselinou hyaluronovou?
V Dermarevolte vždy odporúčame našim klientom najprv absolvovať konzultáciu s lekárkou, ktorá sa zameria na črty Vašej tváre a stav pokožky a následne navrhne produkt, ktorý bude aplikovaný pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu. Konzultácia je tiež skvelou príležitosťou získať odpovede na akékoľvek Vaše otázky.

Samotná aplikácia kyseliny hyalurónovej je pomerne bezbolestný zákrok. Ošetrovaná oblasť sa lokálne znecitliví anestetickým krémom, ktorý necháme pôsobiť dostatočne dlhý čas na to, aby bolo ošetrenie pre Vás čo najkomfortnejšie. Pleť sa dokonale vyčistí a vydezinfikuje a následne sa veľmi tenkými ihličkami aplikuje samotná výplň.

Odporúčame zákrok opakovať približne po 3 – 12 mesiacoch, v závislosti od individuálnej vstrebateľnosti.

Dôležité sú prvé hodiny po výplni
Keďže je výplň kyselinou hyaluronovou neinvazivný zákrok, samotná rekonvalescencia netrvá dlho, avšak približne prvé 2 hodiny neodporúčame predkláňať sa a rovnako je potrebné vyhnúť sa nadmernej fyzickej aktivite. Lekár Vás po zákroku dôkladne poučí a odporučí Vám  kozmetiku na zmiernenie prejavov po aplikácii. V mimoriadnych prípadoch sa môžu vytvoriť drobné modrinky, ktoré do niekoľkých hodín vymiznú.

Dermarevolta je tu k Vašim službám.

OBJEDNAJTE SA UŽ DNES

Top